Referencie

Simonka, ďakujeme krásne za fotky. Sú nádherné. ❤️ Pekne zabalené, v krabičke, zviazané s usb, detaily musia byť. Skvele zachytené momenty z nášho dňa, a najlepšie na tom je, že sme Ťa vôbec neregistrovali počas celej svadby. Keďže sa neradi fotíme, obaja, to bolo pre nás úplne že super.
Milý, ľudský prístup, vždy ochotná vyhovieť v každej požiadavke. No pre nás úplne že super.
Odporúčam určite. Vybrali sme si tú správnu.
❤️ Ďakujeme.
Silvia Kovalíková Bernaťáková
(zdroj Facebook)

Simonka, stále dookola si pozeráme naše nádherné spomienky zo svadby. Máš naozaj cit pre detail. Krásne spracovanie a oceňujeme aj milú drevenú krabičku a USB. <3 odporúčame kade chodíme.
Lenka Madejová
(zdroj Facebook)

Sima 2 roky sme na teba čakali a dočkali sme sa- „rande fotenie“ a tie najkrajšie svadobné fotky od najlepšej fotografky, akú sme mali česť spoznať . Bolo nám cťou. ĎAKUJEME, ĎAKUJEME a ešte raz ĎAKUJEME! Si proste profesionál so 100% prístupom, ochotou, „crazy“ náladou, trpezlivosťou, skvelými nápadmi… Z nášho názoru „nefotogenickí“ si urobila opak . Uvoľnená atmosféra, plno smiechu a žiadny stres, to je práve to, prečo si náš deň „D“ urobila nádherným. „Uštipni ju“ :D- vždy nám to vyčarí úsmev na tvári . Odporúčame na 100% a keby len 100 PS: určite sa niekedy ešte vidíme
Nikola Kapálová
(zdroj Facebook)

Simonka, chcela by som ti ešte raz aj takouto cestou poďakovať za perfektnú prácu.
Každý jeden krát keď sa pozriem na naše fotky znova sa cítim akoby som tam zasa bola
krásne zachytené tie pravé okamihy,emócie , žiadne strojene fotky, cítiť z nich tu atmosféru ktorá na svadbe bola a presne o toto nám išlo.
Naozaj chválim Tvoj prístup k práci, je cítiť že to robíš celým ❤️ (a to nehovorím o tom, že sme ťa celu svadbu vôbec nevnímali, čo si myslím, že je fakt dôležité, lebo pri celom tom strese by nam to na nálade moc nepridalo) dávam 10z10 a ďakujem ešte raz za nás oboch ❤️
Veronika Fernezová
(zdroj Facebook)

Myslím, že so Simou sme si sadli hneď po prvej správe tu na FB…na 120% má presvedčila ešte na našom rande fotení, kedy nám povedala:
“Na svadbe si ma ani nevšimnete, bude to ako reportáž zachytená mojimi očami.”
A presne tak to bolo. Nechceli sme umelé štylizované fotky. Chceli sme momentky, z ktorých aj po rokoch bude cítiť tie emócie…a presne take naše fotky sú :)
Ďakujeme Ti Sima, si človek na správnom mieste a na výsledku vidno s akou vášňou svoju prácu robíš! ❤️
Janka Ganobjaková
(zdroj Facebook)

Krásne fotky! Pre nás vystihnuté tie najpodstatnejšie momenty z našej svadby. Super ľudský, ochotný a priateľský prístup. Odporúčame a ďakujeme! Snáď ešte poriešime spoluprácu niekedy v budúcnosti ;)
Zuzana Škapcová Janceková
(zdroj Facebook)

Krásne fotky vystihli tie správne momenty z našej svadby. Fotky sme dostali veľmi rýchlo. Oceňujem ochotu prispôsobiť sa zmenám termínov fotenia a veľmi príjemný ľudský prístup. Ďakujeme ♥
Barbora Ujmiaková
(zdroj Facebook)

Táto žienka ma už raz fotila a vtedy som jej povedala raz keď sa budem vydávať tak chcem aby si ma fotila a tak sa aj stalo.
13.10.2018 ma Simonka fotila v môj veľký deň D je to najúžasnejšie fotografka z ničoho vie urobiť neskutočne fotky, odľahčiť situáciu ,byť trpezlivá a hlavne v každej situácii rozosmiať. Ďakujeme ešte raz
Janka Čierniková
(zdroj Facebook)

Krásne fotky čo si nám poslala, nádhera, máš úžasný talent .Ďakujeme!
Ondrej Teťák
(zdroj Facebook)

Simonečka ďakujeme Ti za nádherné dokonalé fotky. Ty si jednoducho profík. Ja nemám ani slov.
Ešte stále plačem.
Michaela Prokšová
(zdroj Facebook)

Je úžasné, keď človeka práca baví… Simu jej práca baví neskutočne, čo je vidieť aj na jej fotkách. Ďakujeme veľmi pekne za všetko, si super.
Mária Jarošová
(zdroj Facebook)

Simča, od prvého kontaktu s Tebou sme vedeli, ze si profík a ze sme si lepšie vybrať nemohli. No a včerajšie fotenie bola uplna čerešnička na torte v podaní Tvojho umenia.
Moja poklona.
Lukáš Jaroš
(zdroj Facebook)

Top fotografka siroko daleko .Pohodova, prijemna,nevtierava a hlavne diskretna osobka Vrelo doporucujeme vsetkym co hladaju svadobneho fotografa s modernym pohladom cez objektiv . Dakujeme Simonka za nadherne fotky !!!! Smejkalovci
(zdroj Facebook)

Ďakujeme veľmi krásne ❤❤
Fotky sú nádherné , škoda že nemôžeš byť snami v v ten deň D..
Si profíčka ❤❤
(Daniela Nodžáková Hušlová )
(zdroj Facebook)

Simča krásne fotky, darmo, vieš to :)
Krásna robota a na to počasie aké bolo, paráda, ďakujeme :)
(Peter Kurtulík)
(zdroj Facebook)

Ďakujeme z celého srdca Simonka za nádherne foto!!!
Máš úžasný talent ♡♡♡
(Margaréta Kocíncová Maťková )
(zdroj Facebook)

Ďakujeme za nádherné fotky ktoré nám pripomínajú naše najkrajšie chvíle v živote (krásnych 9 mesiacov ♥ ).....ochota , profesionálny a milý prístup, snaha vyjsť vo všetkom v ústrety :) � proste úžasná fotografka ktorá splnila moje predstavy na 110 % … odporúčam všetkými desiatimi :)
Aňa Poláčková Mošenková
(zdroj Facebook)

Simi, ty akože čo si to spravila, takto fotky dať?? Wow mega mega. ❤️ neviem sa na ne vynadívať. Pozeráme ich stále dookola. Odviedla si skvelú prácu. Ďaleko presiahli naše očakávania. Si skvelá a za žiadnych okolnosti sa tohto nevzdávaj! Si neskutočný talent. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne.
Monika Mičudová Hrubjaková
(zdroj Facebook)

Dojatí a vďační…Ďakuje­me..Profesionál­na fotografka a Skvelá Osôbka v jednom ..
Mária Meleková Nardone
(zdroj Facebook)

Drahá Simi! Tento týždeň sme si vyzdvihli zásielku..A nes­mierne nás potešila! Vybrala si nádhernú na obraz a ten obal+dvd boli veľmi vkusné urobené.Nadherné fotky aj prezentácia :) No proste sme nadšení! A s radosťou ťa budeme odporúčať aj naším kamarátom :) Si úžasná nielen ako fotografka ale ( za ten krátky čas čo som mala možnosť ťa spoznať) aj ako osôbka! Prajeme všetko dobre a pozdravujeme
M& J Bou Ezzeddine
(zdroj Facebook)

To ze je uzasna a perfektna fotografka vie vela ludi s cim suhlasim aj ja. Ale okrem toho je uplne uzasny clovek. Som vdacna ze moj najkrajsi den v mojom zivote mohla zachytit prave ona a ze to vsetko zdielala somnou. Radost, slzy stastia a vsetko co k tomu patri. Ochotna, mila, kreativna. Odporucam kazdej neveste.
Lenka Lubasová Dominová
(zdroj: Facebook)

Ďakujeme za profesionalitu, ochotu, trpezlivosť a rýchlosť zhotovenia fotiek.Sú úžasné. Skvelá fotografka. Vrelo odporúčam
Erika Kráľová Geburová
(zdroj: Facebook)

Ahoj Simča,tak už sa to k nám dostalo,ďakujeme veľmi pekne za krásne fotky,fakt sme moc spokojní.Všetko je super,tešíme sa.Monka a Jurko :)
(zdroj: Facebook)

Milá a veľmi ochotná osôbka, fotografka Simonka= profesionalita & originalita & nenápadnosť pri práci , Vrelo odporúčam .
Andrea Hajdoni (zdroj: Facebook)